15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Ekologiczne zmywanie w mniej niż godzinę

Avatar
4 października 2016

W nowych zmywarkach G 6000 EcoFlex naczynia i sztućce zostaną umyte w mniej niż godzinę dzięki programowi QuickPower Wash. To nie tylko odpowiedź na oczekiwania użytkowników, to przede wszystkim przełom pod względem czasu pracy urządzenia. Perfekcyjne efekty zmywania gwarantują opracowane przez firmę specjalne wielofunkcyjne tabletki UltraTabs Multi. Zmywarki zostały zaprezentowane w tym roku na targach kuchennych Eurocucina w Mediolanie.

20000123522-opi

58 minut – tyle czasu wystarczy, aby  przy zastosowaniu nowatorskiego  QuickPowerWash efektywnie i ekologicznie zmyć naczynia.  Doskonałe efekty zmywania w tak krótkim czasie to zasługa bezkonkurencyjnego zestawu: nowego programu QuickPowerWash i perfek­cyjnie do niego dopasowanych tabletek UltraTabs Multi. Ta kombinacja pozwala już w niecałą godzinę osiągnąć najlepsze efekty mycia i suszenia naczyń o standardowym stopniu zabrudzenia. Stworzone w laboratorium Miele tabletki rozpuszczają się w zaledwie 2-3 minuty, co oznacza, że składniki czyszczące działają właściwie już od początku programu. Teraz firma Miele oferuje rok zmywania gratis – na nabywców nowych zmywarek, którzy zalogują swoje urządzenia na stronie miele-shop.pl, czekają zestawy 15 opakowań po 20 tabletek. Szczegóły akcji są dostępne w regulaminie.

Organizacja koszy w nowej generacji zmywarek EcoFlex to przejaw dbałości o detale i ergonomię. Zarówno szuflady, jak i ich ruchome elementy, uchwyty i znaczniki  ułatwią proces zmywania oraz zapewniają bezpieczeństwo naczyniom i sztućcom.

Wszechstronność to najważniejsza zaleta szuflady 3D+, patentu Miele wykorzystywanego także w nowej serii zmywarek G 6000 Ecoflex. Kształt szuflady można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Szerokość, wysokość lub głębokość składanych elementów dopasujemy tak, aby sztućce różnych wymiarów, jak np. łyżka wazowa lub sztućce do sałatek  mogły się bez trudu zmieścić do szuflady i zostać perfekcyjnie umyte. Dzięki przestawianym bocznym elementom szuflady  można w górnym koszu  umieścić kieliszki z wysokimi nóżkami. Kolejne innowacje to osobna listwa na noże oraz pochyłe ułożenie sztućców ułatwiające suszenie.

Kolejnym praktycznym rozwiązaniem w zmywarkach EcoFlex są oznaczenia FlexAssist – dzięki wyróżnieniu kolorystycznemu ruchome elementy do indywidualnej organizacji koszy są dobrze widoczne i łatwe w obsłudze.

Uchwyty FlexCare skutecznie trzymają naczynia z nawet najbardziej delikatnego szkła. Dzięki  wyściółce z silikonu i specjalnym kształtom uchwytów nasze kieliszki lub filiżanki na pewno będą dokładnie, a przede wszystkim bezpiecznie umyte.

Zmywarki EcoFlex zachwycą każdego, kto troszczy się o ekologię. Dzięki zastosowanej technologii EcoTech podczas zmywania zużywane jest 20% energii mniej w stosunku do klasy efektywności energetycznej A+++.  EcoTech pozwala osiągać najwyższe wyniki czyszczenia i suszenia w połączeniu z najwyższym poziomem efektywności.

Rozwiązaniem, którego nie mogło zabraknąć w nowych zmywarkach jest funkcja Knock2Open, stosowana w najwyższej klasy urządzeniach Miele. Wystarczy dwa razy zapukać, a drzwiczki otwierają się automatycznie.

Zmywarki EcoFlex będą dostępne w dwóch liniach wzorniczych. Linia ContourLine oferuje wersje urządzeń do zabudowy z widocznym panelem (G 6620 SCi) lub w pełni zintegrowane (G 6660 SCVi). Z kolei w linii wzorniczej PureLine dostępne są modele G 6920 SCi/6925 SCi XXL i G 6720 SCi/6725 SCi XXL (do zabudowy z widocznym panelem) i G 6992 SCVi/6997 SCVi XXL i G 6760 SCVi/6765 SCVi XXL (modele zintegrowane).