15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

EKSPRESOWA ODŻYWKA OCTOWA W SPRAYU BARWA NATURALNA

Avatar
6 listopada 2020

Odżywka octowa w spray‘u to lekka oraz nieobciążająca formuła, która wspiera codzienną pielęgnację włosów. Nowoczesna pielęgnacja uwzględnia nie tylko ich mycie oraz odżywianie, ale również bogactwo składników aktywnych i działanie skupione na wielu płaszczyznach. Opracowana receptura produktu zawiera starannie dobrane substancje czynne.
„Ocet nadaje włosom połysk, chroni ich naturalny odcień, działa nawilżająco i przeciwporażeniowo. Poprawia rozczesywanie. Taka kombinacja to źródło aminokwasów, polifenoli, lipidów, protein, soli mineralnych, naturalnych alfahydroksykwasów (cytrynowy, jabłkowy), monosacharydów (fruktoza, glukoza) oraz witamin: A, B1, B2, B3, C. Alfahydroksykwasy są substancjami aktywnymi, które w produkcie kondycjonującym redukują kohezję korneocytów i normalizują proces keratynizacji (złuszczania). Odżywka octowa w spray’u to produkt, który nie tylko pielęgnuje włosy, ale również wpływa na kondycję skóry głowy. Regularne stosowanie pomaga zwalczyć łupież, świąd oraz nadmierną produkcję sebum. Spray nie tylko odżywia włosy, ale również pomaga w trakcie stylizacji.”
Ekspertka Paulina Buczek-Przybyła, Technolog.

ODŻYWKA EKSPRESOWA OCTOWA
• Produkt zawiera hydrolizowane białka jedwabiu oraz gliceryny – substancji
o charakterze higroskopijnym, posiadającej zdolność do pochłaniania wody jednocześnie zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia.
• Regenerację włosów zapewnia hydrolizat keratyny, który charakteryzuje się wysokim stopniem zawartości aminokwasów siarkowych, dzięki czemu doskonale wbudowuje się w strukturę zniszczonych włosów.
• Zawartość soli amoniowej ułatwia rozczesywanie oraz chroni przed elektryzowaniem się włosów.
• Niskie pH odżywki zapewnia domknięcie łusek włosów, co nadaje im naturalny połysk.
• Ocet uwzględniony w recepturze zawiera macerowane owoce moreli, jabłka oraz brzoskwini.
• Źródło aminokwasów, polifenoli, lipidów, protein, soli mineralnych, oraz witamin: A, B1, B2, B3, C.