15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

INNOWACJA CICALFATE+ Regenerujący krem ochronny

Avatar
24 września 2019

Inspirowany niedawnym odkryciem ludzkiego mikrobiomu, nowy Cicalfate+ Regenerujący krem ochronny to jeszcze większa skuteczność i szybsze działanie. Jego głównym zadaniem jest przynieść ukojenie powierzchownym podrażnieniom, na które nasza skóra narażona jest codziennie. Bardziej niż kiedykolwiek ucieleśnia on filozofię naturalnego ukojenia skóry wrażliwej Wodą termalną ze źródła Avène.

Produkty linii CICALFATE wywołują poruszenie na rynku od 2001 roku. Ten pionier w regeneracji skóry i pierwszy produkt sygnowany marką Eau Thermale Avène to produkt nr 11 w aptekach. 2019 jest rokiem przełomowego odkrycia w naturalnym ukojeniu skóry wrażliwej.

1. Dane IQVIA Pharmatrend International – ilościowa i wartościowa sprzedaż produktów należących do katergorii REGENERACJA SKÓRY na rynku aptecznym w Niemczech, Austrii, Belgii, Hiszpanii, Francji, Grecji, Włoszech, Polsce, Portugalii, Słowacji, Szwajcarii i Czechach. 2018 rok.

PIERWSZY POSTBIOTYCZNY REGENERUJĄCY SKŁADNIK AKTYWNY WYIZOLOWANY Z WODY TERMALNEJ AVÈNE

W Wodzie termalnej Avène naukowcy odkryli niezwykłą bakterię z właściwościami korzystnymi dla ludzkiej skóry: Aqua Dolomiae. Unikalna i jedyna w swoim rodzaju mikroflora Aqua Dolomiae może przetrwać jedynie w najgłębszych i krystalicznie czystych wodach źródła Avène. To właśnie z niej wyizolowano [C+-Restore]™, składnik nowej generacji. Klasyfikujemy go jako postbiotyk, bo pochodzi z żywej bakterii i ma korzystny wpływ na proces regeneracji skóry. Jego rolą jest wspomaganie regeneracji naskórka.

Ten innowacyjny składnik, wyprodukowany dzięki zdobyczom biotechnologii, należy do nowej dziedziny badań naukowych o obiecującym potencjale dla skóry o nazwie postbiotyki.

INNOWACJA
CICALFATE+ REGENERUJĄCY KREM OCHRONNY
DOSTĘPNY W 3 POJEMNOŚCIACH OD WRZEŚNIA 2019:
• 100 ml – pojemność dla całej rodziny
• 40 ml – standardowa pojemność
• 15 ml – pojemność podręczna

OPTYMALNA SKUTECZNOŚĆ KOMPLEKS REGENERACYJNY I ANTYBAKTERYJNY
[C+-Restore]™
Wspomaga regenerację naskórka

[Siarczan miedzi + Siarczan cynku]
Ogranicza ryzyko namnażania się bakterii

Woda termalna Avène
Łagodzi uczucie dyskomfortu

Regenerujący, ochronny i bardzo dobrze tolerowany przez każdy typ skóry, Cicalfate+ wykazuje lepszą skuteczność w regeneracji podrażnionej i wrażliwej skóry o +30%1.

Kremowa konsystencja Cicalfate+ łatwo rozprowadza się na skórze i tworzy warstwę ochronną, która wspomaga optymalną regenerację skóry. Produkt nie zawiera substancji zapachowych i nie powoduje powstawania zaskórników oraz gwarantuje bardzo dobrą tolerancję skórną i ginekologiczną.

1. Porównanie do Cicalfate Kremu regenerującego. Model regeneracji skóry ex vivo, skuteczność re-epitalizacji większa o 30%.