15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Konkurs z wydawnictwem Jung-off-Ska – zakończony

Avatar
9 kwietnia 2018

Z okazji premiery najnowszej książki Wydawnictwa Jung-off-Ska, pt. „35 maja”, zapraszamy do udziału w konkursie, w którym na zwycięzców czeka 7 audiobooków – niespodzianek – z utworami Ericha Kastnera.

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu odpowiedzi na zadanie: Wypisz 3 zalety audiobooków.

Propozycje należy przesłać na adres konkursy@egaga.pl (w tytule: Jung-off-Ska)

Spośród najciekawszych zgłoszeń wyłonimy 7 zwycięzców, którzy otrzymają po jednym egz. audiobooka (bez możliwości wyboru tytułu), ufundowanym przez wydawnictwo Jung-off-Ska.

Na odpowiedzi czekamy do dnia 23.04.2018. W tytule maila prosimy wpisywać: Jung-off-ska, zaś w treści – dane kontaktowe: imię i nazwisko, adres, numer telefonu kontaktowego.

REGULAMIN KONKURSOWY:
1.Konkurs organizowany jest przez Valkea Media S.A z siedzibą w Warszawie 01-747, przy ul. Ficowskiego 15 na stronie www.egaga.pl wraz z wydawnictwem Jung-off-Ska.
1. Sponsorem nagród jest wydawnictwo Jung-off-Ska.
2. Konkurs trwa od 9 do 23 kwietnia 2018 do północy czasu polskiego.
3. Konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla pełnoletnich rodziców i opiekunów dzieci.
4. Aby wziąć udział w konkursie należy nadesłać odpowiedzi na zadanie konkursowe: Wypisz 3 zalety audiobooków.
5. Nadesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu oraz ze zgodą na publikację danych osobowych, ujawnienie listy laureatów na stronie internetowej, podanie do publicznej wiadomości.
6. Nagrodami w konkursie jest 7 pojedynczych egzemplarzy audiobooków z utworami Ericha Kastnera (bez możliwości wyboru).
7. Zwycięzca zostanie wyłonionych na podstawie najciekawszej pracy przez jury Valkea Media S.A. W skład jury wchodzą: Ewa Świerżewska – Redaktor prowadząca serwisów e-gaga, ego dziecka, sportowa rodzina, Qlturka oraz Monika Asman – specjalista ds. Projektów.
8. Każdy uczestnik konkursu może przesłać prace tylko jeden raz.
9. Wyniki zostaną ogłoszone do dni 5.05.2018. na portalu www.egaga.pl
10. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców przez organizatora konkursu w przeciągu 7 dni od otrzymania danych adresowych od zwycięzców za pośrednictwem Valkea Media S.A z siedzibą w Warszawie 01-747, przy ul. Ficowskiego 15.
11. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm./

W konkursie zwyciężyły:

Marcelina Brzózka
Grażyna Jażdżyk
Klaudia Służalska
Anna Gąsior
Magdalena Woźniak
Karolina Zakrzewska
Monika Daszkiewicz

Gratulujemy!