15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Wystarczy nowy kolor, żeby Twoja codzienność nabrała innych barw!

Avatar
30 lipca 2019

Poznaj koloryzację, która dba o Twój kolor, skórę głowy, Twoje włosy i zmień się w mgnieniu oka.
Kobiety od lat farbują włosy, ale każda z nas robi to z innych powodów. Chcemy odświeżyć swój naturalny kolor, albo pokryć siwiejące włosy. Często taki krok jest jednak poważną decyzją, bez względu na powód koloryzacji. Obawiamy się, że kolor nie wyjdzie i że koloryzacja spowoduje zniszczenie włosów, o które przecież tak intensywnie dbamy. Marka L’Oréal Paris wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich miłośniczek kultowej już marki Excellence i odświeża formułę koloryzacji, żeby jeszcze lepiej dbać o włosy podczas koloryzacji. Rytuał farbowania znany wszystkim fankom farby Excellence zmienił się, aby włosy dostały to co dla nich najlepsze. Nowy rytuał koloryzacji to trzy proste kroki, które pozwolą na zmianę koloru, jednocześnie odżywiając i wzmacniając włosy.

TRZY KROKI DO PIĘKNYCH WŁOSÓW
Cały rytuał koloryzacji Excellence opiera się na trzech prostych krokach.
Pierwszym krokiem w nowym rytuale pielęgnacyjnym jest… dobrze znany krem koloryzujący, wzbogacony dodatkowo w Pro-Keratynę oraz aktywne serum, które wnika głęboko we włókno włosa, chroniąc je podczas koloryzacji a dodatkowo wzmacniając i zabezpieczając efekt długotrwałego koloru.
Nowością jest szampon, o łagodnym pH, kojący skórę głowy po koloryzacji. Delikatnie oczyszcza włosy, jak i skórę głowy z drobnych pozostałości farby. Szampon wzbogacony został składnikami, które wygładzają pasma, wydobywają blask oraz utrzymują włosy w najlepszej kondycji.
Trzecim a zarazem ostatnim krokiem jest maska wzbogacona ceramidami, głęboko odżywiająca i nawilżająca włosy aż po same końce. Maska regeneruje włosy bez zbędnego obciążenia, otula ich pasma, gwarantując niezwykłą miękkość i blask.
Excellence sprawia, że kolor jest piękny, długotrwały i lśniący. A siwe włosy? Możesz o nich zapomnieć!
Excellence od L’Oréal Paris dostępny jest w 25 wyjątkowych kolorach, więc każda kobieta znajdzie idealny odcień dla siebie.