15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Grudniowy konkurs z Rybką MiniMini – zakończony

Avatar
10 grudnia 2018

Lista wygranych:

Warszawa – Nina Kowalik, Oliwia Lol,
Katowice- Filip Lejawka, Kinga Caputa

Wraz z MiniMini i Multikinem zapraszamy do udziału w konkursie, w którym na zwycięzców czekają wejściówki do Multikina na show z Rybką MiniMini.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać pracę plastyczną w dowolnej technice wykonaną przez dziecko, na adres konkursy@egaga.pl (w tytule: MiniMini/miasto):

O czym chciałbyś porozmawiać z Rybką MiniMini?

Konkurs trwa 10.12.2018 do 18.12.2018 północy czasu polskiego.
Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 19 grudnia 2018 r. na portalu www.egaga.pl
Nagrodami w konkursie są wejściówki do Multikina na show z Rybką MiniMini – po 2 wejściówki dla 4 osób:
27 grudnia, godz. 11:00: Multikino Poznań 51
27 grudnia, godz. 11:00: Multikino Warszawa Targówek
28 grudnia, godz. 11:00: Multikino Katowice
28 grudnia, godz. 11:00: Multikino Bydgoszcz

Grudzień to dla Rybki MiniMini wyjątkowy miesiąc. Z okazji 15 urodzin stacji MiniMini+, twórcy projektu „KinoMagica” przygotowali wyjątkowe pokazy pt. „Urodziny Rybki MiniMini”. Podczas tego show mali widzowie poznają m.in. różne tradycje urodzinowe i zaśpiewają solenizantce „Sto lat”. Fani wodnego świata będą mogli także opowiedzieć Rybce o swoich wymarzonych prezentach oraz zobaczyć bardzo interesującą kolekcję kapeluszy bohaterki show. Bohaterka show nauczy maluchy piosenek i prostych układów tanecznych, a także rozróżniania podwodnych figur geometrycznych.

Projekt „KinoMagica” z Rybką MiniMini to innowacyjne kino przyszłości. Mali widzowie wspólnie z bohaterką pokazów przeżywają niezwykłe przygody i decydują o przebiegu fabuły. Dzieci nie tylko widzą Rybkę na dużym ekranie, ale także mogą wejść z nią w różnego rodzaju interakcje, takie jak rozmowa czy wspólne śpiewanie i taniec. Nowatorska formuła show sprawia, że widz aktywnie uczestniczy w pokazie, a technologia Anivatar™ pozwala na animowanie i dubbingowanie bohaterki show na żywo.

Szczegóły w regulaminie poniżej!

 

REGULAMIN_

ZAPRASZAMY!