15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Konkurs z Hanią Humorek – zakończony

Avatar
22 lutego 2018

Hani Humorek chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Ta rezolutna dziewczynka, bohaterka książek Megan McDonald, już od kilku lat zachęca do czytania. Tym razem, wraz z przyjaciółmi, w kolejnych tomach z nowej serii „Hania Humorek i Przyjaciele”, prezentuje historie w sam raz dla tych, którzy rozpoczynają naukę czytania. Z okazji premiery nowych tytułów, wraz z wydawnictwem Egmont, zapraszamy do udziału w konkursie, w którym na zwycięzców czekają 3 zestawy po 2 książki.

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu 3 cech, które powinien posiadać idealny bohater książki dla dziecka.

Propozycje należy przesłać na adres konkursy@egaga.pl (w tytule: Hania)

Spośród najciekawszych zgłoszeń wyłonimy 3 zwycięzców, którzy otrzymają po jednym zestawie złożonym z 2 książek z serii „Hania Humorek i Przyjaciele”, ufundowanym przez wydawnictwo Egmont.

Na odpowiedzi czekamy do dnia 15.03.2018. W tytule maila prosimy wpisywać: Hania Humorek, zaś w treści – dane kontaktowe: imię i nazwisko, adres, numer telefonu kontaktowego.

REGULAMIN KONKURSOWY:
1.Konkurs organizowany jest przez Valkea Media S.A z siedzibą w Warszawie 01-747, przy ul. Ficowskiego 15 na stronie www.egaga.pl wraz z Firmą Piatnik.
1. Sponsorem nagród jest wydawnictwo Egmont.
2. Konkurs trwa od 22 lutego 2018 do 15 marca 2018 do północy czasu polskiego.
3. Konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla pełnoletnich rodziców i opiekunów dzieci.
4. Aby wziąć udział w konkursie należy przysłać zapisane w punktach cechy książki odpowiedniej dla dziecka rozpoczynającego przygodę z czytaniem.
5. Nadesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu oraz ze zgodą na publikację danych osobowych, ujawnienie listy laureatów na stronie internetowej, podanie do publicznej wiadomości.
6. Nagrodami w konkursie są 3 zestawów po 2 książki z serii „Hania Humorek i Przyjaciele”.
7. Zwycięzca zostanie wyłonionych na podstawie najciekawszej pracy przez jury Valkea Media S.A. W skład jury wchodzą: Ewa Świerżewska – Redaktor prowadząca serwisów e-gaga, ego dziecka, sportowa rodzina, Qlturka oraz Monika Asman – specjalista ds. Projektów.
8. Każdy uczestnik konkursu może przesłać prace tylko jeden raz.
9. Wyniki zostaną ogłoszone do dni 20.03.2018. na portalu www.egaga.pl
10. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców przez organizatora konkursu w przeciągu 7 dni od otrzymania danych adresowych od zwycięzców za pośrednictwem Valkea Media S.A z siedzibą w Warszawie 01-747, przy ul. Ficowskiego 15.
11. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm./

W konkursie zwyciężyli:

Marta Stankiewicz
Monika Rimbal
Monika Daszkiewicz

Gratulujemy!