15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Kreatywne soboty w Galerii Mokotów – Szef kuchni poleca !

Avatar
5 lipca 2016

W najbliższą sobotę, po raz kolejny w Galerii Mokotów odbędą się warsztaty edukacyjne dla dzieci. Tym razem Najmłodsi będą mogli poznać jak wygląda prawdziwy świat od kuchni oraz co pysznego i zdrowego można tam przygotować? 

9 lipca przyjacielski szop Mokotka po raz kolejny postara się zaciekawić najmłodszych bywalców Galerii Mokotów. Prace plastyczne, warsztaty kreatywne, animacje to tylko część atrakcji, które czekają na najmłodszych w godzinach 12.00 – 17.00, na poziomie Alei Smaków. Organizatorzy, tym razem poprzez zabawę chcą zainteresować dzieci tematyką kulinarną.

Najmłodsi będą mogli pokolorować kulinarny świat Mokotki oraz stworzyć własny przybornik na przyprawy.

Galeria Mokotów, w każdą sobotę, zaprasza najmłodszych i rodziców na warsztaty tematyczne. Poprzednie spotkania dotyczyły m.in. modelarstwa, medycyny i filmów animowanych. Zajęcia mają na celu rozwinąć w dzieciach ciekawość dotyczącą otaczającego je świata. Warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na ich edukacyjno-rozrywkowy charakter.

Więcej informacji na temat kolejnych spotkań na www.mokotka.pl

****

Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Galeria, należąca do Unibail-Rodamco, w maju 2012 r., na podstawie audytu międzynarodowej firmy SGS, zdobyła cztery gwiazdki. To dowód dbałości o nienaganną jakość na każdym etapie relacji pomiędzy centrum i klientem. Na powierzchni trzech pięter w galerii handlowej mieści się około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, pełen wybór restauracji i kawiarni, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Dzięki lokalizacji i wysokiej jakości oferowanych usług Galeria Mokotów jest uważana za najbardziej prestiżowe
i odnoszące największe sukcesy rynkowe centrum handlowe w Polsce.