15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

Nowe audiobooki z bestsellerowej serii Wydawnictwa Jung-off-ska

Avatar
13 maja 2016

Astrid Lindgren powraca – nowe audiobooki z bestsellerowej serii Wydawnictwa Jung-off-ska. Czyta Edyta Jungowska.

Mamy przyjemność zapowiedzieć nowe książki w wersji audio niezastąpionej Astrid Lindgren, autorki niezapomnianych ,,Dzieci Bullerbyn”, przygód Pippi Pończoszanki, czy zwariowanego Karlssona z Dachu.

Wobec zbliżającego się Dnia Dziecka i goniących ten dzień wakacji, chcielibyśmy zaprezentować dwie typowo letnie, przygodowe pozycje tej autorki: pierwszą część kryminalnej trylogii dla dzieci ,,Detektywa Blomkvista” oraz poruszającą ,,powieść drogi” – ,,Rasmusa i włóczęgę”.

Obie pozycje skierowane do dzieci powyżej szóstego roku życia.

DETEKTYW BLOMKVIST
Czy coś może łączyć trzynastoletniego Kalle Blomkvista z kradzieżą drogocennej biżuterii sztokholmskiego bankiera.  Wydaje się, że niewiele – a jednak!

Kalle Blomkvist chce być detektywem. Marzy o wielkich kryminalnych zagadkach, strzelaninach i pościgach za groźnymi przestępcami. Cóż z tego, skoro mieszka w małym miasteczku, w którym od lat nie wydarzyło się nic, co zasługiwałoby na miano (najmniejszej nawet) zbrodni. Pewnego dnia pojawia się jednak bardzo podejrzany osobnik. Detektyw Blomkvist przystępuje do akcji!

Wiek: 6+
Cena: 34,99

rasmus_highres

RASMUS I WŁÓCZĘGA
Dziewięcioletni Rasmus mieszka w domu dziecka, codziennie marząc, że ktoś przyjdzie, pokocha go i zabierze stąd. Pewnego dnia postanawia uciec. I wtedy spotyka Oskara – z pozoru zwykłego włóczęgę. Kim naprawdę jest Oskar i czy wspólna wędrówka odmieni życie małego Rasmusa?
Pełna przygód, ciepła i mądra opowieść o przyjaźni, poszukiwaniu miłości i wierności sobie.

,,Rasmus i włóczęga” znajduje się na Złotej Liście książek polecanych przez Fundację ,,Całą Polska czyta dzieciom”.

Wiek: 6+
Cena: 36,99