15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 5000 1 0 horizontal https://egaga.pl 300 4000
Jesteśmy blisko dzieci

„Powitaj kobiecość” – sposób na prezent dla dorastającej dziewczynki

Avatar
15 kwietnia 2016

Pierwsza miesiączka to wyjątkowe wydarzenie. Czego najbardziej potrzebuje wówczas młodziutka, mała kobietka? Waszej empatii i zrozumienia oraz odpowiedniego przygotowania.

 

Dojrzewanie to przełomowy czas w życiu, w którym pierwsza miesiączka jest dla każdej dziewczynki wielkim wydarzeniem. Aby ułatwić jej wejście w ten ważny etap, powstał osobisty pakiet Powitaj kobiecość” (www.powitajkobiecosc.pl)

Zawartość „Powitaj Kobiecość” to :kosmetyczka, podpaski 10 sztuk, płyn do higieny intymnej 40 ml, łagodzące chusteczki do higieny intymnej 10 sztuk, ochronna pomadka do ust z rokitnikiem SPF 15, antybakteryjny żel do rąk 50 ml, skompresowany ręcznik, silikonowe etui na żel antybakteryjny, lusterko, pudełeczko na biżuterię, bransoletka, ulotka dla dziewczynki z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania dotyczące miesiączki, przewodnik dla rodziców pomagający przygotować się do rozmowy z córką).

Pierwsza miesiączka to istotny aspekt dorastania i szczególny moment dla każdej dziewczynki. Warto i trzeba być na nią przygotowanym! Mimo, że współczesne czasy sprzyjają łatwemu dostępowi do wiedzy, to tylko bliskość i zaufanie do kogoś ważnego z otoczenia dziewczyny, daje poczucie miłości i akceptacji.

Porozmawiaj szczerze ze swoją córką, okaż swoje zainteresowanie i szacunek. „Powitaj kobiecość”  otworzy Wam drzwi do naturalnej rozmowy i pozwoli przełamać trudne tematy tabu.

Kosmetyczka Powitaj Kobiecość to świetny nowoczesny, edukacyjny prezent i must have na wyjazd dla ukochanej córki, siostry czy przyjaciółki!

Kup na www.powitajkobiecosc.pl